top of page
Něco málo o mně

 

Káva je nápoj, který pije většina populace. Já tuto senzační surovinu a její možnosti začal chápat při studiju oboru kuchař - číšník v roce 1998. Své nadšení jsem zdokonaloval na baristických kurzech a v současné době pracuji jako barista v nejlepší znojemské kavárně. 

 

Ve svém volném čase vám rád připravím to nejlepší, co úžasná zrnka kávy nabízí.

 

A POZOR, nejsem žádný "presař" :). Specializuji se na alternativní způsoby přípravy kávy: džezva, chemex, vakuum pot, moka konvička, french press.

 

Samozřejmostí jsou skupinové animační balíčky. Více nejdete v sekci Balíčky programů. 

Seznam akcí

 

Festival dračích lodí 2016. Trošku jiné podávání kávy. Těším se na Vás na další akci.

Doporučuji

Jak je známo, káva odvodňuje a dehydruje organizmus. Z tohoto důvodu se ke kávě podává voda. Voda by se měla pít před pitím kávy, neboť je potřeba vypláchnout ústa od pachutí a jiných chutí, které snižují požitek z kávy. Voda  ke kávě dodává určitou eleganci dokonalého servisu.

Z mého hlediska je volba vody velice důležitá. Z dlouhodobé praxe mohu doporučit vodu Fromin (voda z doby ledové), která díky svému složení nepoškozuje chuť kávy. Není upravená žádnou filtrací ani UV zářením.

 

 

 

Party servis pro rodinné a firemní akce

Plánujete rodinnou oslavu, svatbu, výročí, firemní večírek či teambuildingovou akci? Není nic snazšího, než nás kontaktovat. Jsme fullservisová agentura, která připraví akci od A do Z. Tisk materiálů, branding dle požadavků, stany, ozvučení, světla, animační programy, rauty, grily, ochutnávky vín, coffee show, ohňostroje, vrtulník .... dle Vašich přání.

 

 

 

Americký fotbal a město Znojmo byly ještě na počátku roku 2009 pojmy, které by nikdo příliš neslučoval dohromady. Sled událostí však zavdal tomu, že tento sport a město Znojmo jsou neodmyslitelně spjaty týmem Znojmo KNIGHTS! Od počátku působení si KNIGHTS prošli ligami asociace ČAAF 7s a 8s, kterou v roce 2015 završili titulem před zaplněnými tribunami Znojemského stadionu v Husových sadech.

Novodobým milníkem KNIGHTS je postup do soutěže 11s - tedy nejvyšší možné formy amerického fotbalu.

Těšíme se na přízeň našich fanoušků a doufáme že vůně výborné kávy  baristy Radka Švajky bude po tribunách cítit i v nastávajících sezonách. Za tým KNIGHTS, Radim Petříček 

                                                                                                                  (díky Radys)

 

 

Rodinná káva je znojemská rodinná pražírna, která svůj provoz zahájila na sklonku roku 2013. Mezi naše největší devizy patří láska ke kávě a radost z pražení. Po pražení kávu pečlivě přebíráme, aby se k Vám dostala jen ta nejlepší zrna a vy si mohli vychutnat neopakovatelnou chuť čerstvě pražené kávy.

 

 

 

 

Přátelé, už na Vás těším v létě na nějaké akci :-). 
Naše služby:

1   Individuální trénink

2   Soukromé akce 

           Narozeninový a svatební set

           Firemní set

           Profi set

3   Festivaly, trhy, hromadné akce ...

4   Business coffee

5   Příslušenství pro přípravu kávy

bottom of page